O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Witaj

Szukamy redaktorów, więcej informacji tutaj

Dodaj publikację

Przed nadesłaniem swojego artykułu zapoznaj się z poniższymi zasadami:
  • Nie przeklinaj, to nieprofesjonalne
  • Zabronione jest publikowanie treści niezgodnych z polskim prawem
  • Zabronione jest publikowanie treści politycznych. Wyjątek stanowią treści powiązane z technologiami (np. prawo telekomunikacyjne, projekty pokroju mObywatela itp.), ale nawet wtedy należy zachować całkowitą bezstronność. Zabronione jest powielanie plotek, domysłów oraz popieranie lub krytykowanie jakichkolwiek polskich partii politycznych i polityków.
  • Dozwolone jest publikowanie artykułów promujących własne projekty, pod warunkiem że mówimy tu o startupie, a nie o dużej firmie
  • Dodawane grafiki muszą być rozpowszechniane na licencji pozwalającej na ich bezpłatne wykorzystanie. Jeśli jest to licencja wymuszająca uznanie autorstwa, to podaj źródło na końcu publikacji. Możesz skorzystać z darmowych baz grafik, np. pixabay.com.
W jaki sposób dodać własny artykuł? Zacznij od zarejestrowania konta. W polu nazwy użytkownika zalecamy podanie prawdziwego imienia i nazwiska, to wygląda bardziej profesjonalnie i buduje twoje portfolio.
Po zalogowaniu zobaczysz nowe elementy portalu. W widocznym po lewej stronie shoutboksie poinformuj o rezerwacji tematu. To ważne, ponieważ dzięki temu nikt nie powinien napisać w tym samym czasie publikacji na ten sam temat.
Następnie w panelu swojego profilu kliknij Dodaj, a następnie Dodaj aktualność. Wpisz tytuł publikacji. Przemyśl go, ponieważ od tytułu zależy czy kogoś zainteresuje twój artykuł. Nie wolno jednak przesadzać, ponieważ tytuły clickbaitowe nie są mile widziane.
Nie zmieniaj języka publikacji. Dodaj kilka słów kluczowych (max 5, im mniej tym lepiej), pomogą one w pozycjonowaniu treści.
Wybierz kategorię, która najbardziej odpowiada twojej treści. Jeśli jest to autoreklama własnego startupu, to wybierz kategorię Projekty.
Dodaj grafikę, która będzie wyświetlana w kafelku na stronie głównej oraz w mediach społecznościowych i agregatorach linków. Nie zmieniaj wyrównania.
Przed sobą masz dwa edytory tekstu. W pierwszym należy wpisać wprowadzenie do tekstu – maksymalnie kilka zdań mających zachęcić do przeczytania całości. Fragment wprowadzenia zostanie wyświetlony w kafelku na stronie głównej, całość będzie wyświetlana pogrubioną czcionką na początku artykułu.
W rozwinięciu wpisz resztę artykułu.

Jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy lub zależy ci na szybkim zatwierdzeniu publikacji, sprawdź jak możesz się z nami skontaktować.