O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Witaj

Szukamy redaktorów, więcej informacji tutaj

Koniec hejterów czy ciąg dalszy „gimbusów” w TORze?

Internet oferuje wolność słowa. Jednak wiele osób często jej nadużywa. Dobrze wie o tym np. Pikej utrapienie swojej siostry, który kojarzony jest głównie z hejterami. Poza paroma postami w internecie o kilkuset negatywnych nie wspominam nie słyszałem o nim pozytywnych opinii. Był przypadek videoblogera, który groził że zhakuje każdego kto obrazi go w komentarzach na Youtube. Nic dziwnego – najpopularniejszym komentarzem było tu zacytuję: ,,Bonzo, ty ch*ju".


Jednak przepisy się zmieniły – teraz każdy może zarządać danych osoby, która go obraziła. Nie potrzeba powiadamiać policji – wystarczy wiadomość do administratora.

Jednak jest tu jeden problem – Niewiele stron przechowuje dane użytkowników, poza TORowym IP i faÅ‚szywym adresem e-mail.

Adrian Celej 24/08/2013 01:02:30 1,542 0 komentarzy