O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Witaj

Szukamy redaktorów, więcej informacji tutaj

Nowa Moto E oficjalnie!

Motorola słynie z budżetowców – Moto E i Moto G cieszyły się dużym zainteresowaniem, co było spowodowane niebywałą stabilnością i bardzo niską ceną. O ile Moto G doczekała się swojego następcy, to jej tańszy odpowiednik musiał trochę poczekać. Do dziś.

Otóż o 16:20 czasu polskiego na profilu Motoroli w Google+ pojawiła się informacja o premierze Moto E drugiej generacji. Jak się prezentuje?


 

Telefon został wyposażony w moduł LTE (będzie również wersja z 3G i za względu na cenę pewnie będzie popularniejsza), przedni wyświetlacz 4,5" qHD, Androida Lollipop, czterordzeniowy procesor Snapdragon 1,2 GHz (brak danych o użytym modelu) i baterię 2390 mAh.
moto-e-2nd-gen-front-white.jpg (54 K<img class='smiley' style='width:20px;height:20px;' src='../../images/smiley/cool.svg' alt='fajne'>

Telefon będzie posiadał 2 kamery – tylna 5 Mpx (mam nadzieję, że tym razem nie zapomną o autofocusie) i przednia której rozdzielczości nie znam (Motorola tak jej słodzi, że nie wykluczone że również 5MPx). Co ciekawe aparat będzie można uruchomić odpowiednim ruchem nadgarstka bez dotykania ekranu.

Telefon podobnie jak poprzednik będzie w 2 wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Będzie jednak możliwość dokupienia plecków w innym kolorze, których wybór jest duży.

Moto E 2 generacji jest dostępna od dziś w 50 krajach. Wersja odblokowana ze sklepu Motoroli ma kosztować 119,99$ za wersję z 3G i 149,99$ za wersję z LTE.

Wersja z LTE nie będzie dostępna we wszystkich krajach.

Informacje pochodzi z oficjalnego bloga Motoroli

Adrian Celej 25/02/2015 18:17:32 986 0 komentarzy