O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Witaj

Szukamy redaktorów, więcej informacji tutaj

[3 aktualizacje wpisu] Kto będzie się cieszył‚ a kto płakał – lista smartfonów które dostaną aktualizację do Lollipopa

Może nie będzie źle. Ale na pewno nie będzie szybko. Posiadacze chińskich smartfonów no-name już mogą płakać – tu nawet XDA nie pomoże. No chyba, że nasz telefon wysyła prywatne dane na chińskie serwery. Wtedy jest nadzieja. Najwcześniej aktualizacje dostaną telefony z Google Play Edition i Nexusy. W następnej kolejności będą pewnie Motorole i tak Motorola Moto E dostanie aktualizację prawdopodobnie szybciej niż Galaxy S5. To nie żart – Samsung nie uporał się jeszcze z aktualizacjami do KitKata.


Do rzeczy:

Wszystkie telefony z Google Play Edition oraz Nexusy 4,5,7 (2013) i 10 dostaną aktualizację w ciągu najbliższych tygodni. Nie jest pewna sytuacja Nexusa 7 (2012). Być może dostanie aktualizację.

HTC One M8 i M7 dostaną aktualizację w ciągu 90 dni. Jest też pewna aktualizacja dla modeli mini i mini 2, ale nie wiadomo kiedy.

Motorole Moto E, G, G 4G, G 2014, X, X 2014 oraz Droid ultra, maxx i mini dostaną aktualizację, ale nie znamy żadnej daty. Biorąc pod uwagę współpracę z Google nie potrwa to długo.

One Plus One dostanie aktualizację do stycznia

Samsung kuleje pod względem aktualizacji. Na pewno dostaną ją modele Galaxy S4, Galaxy S5, Note 3, Note 4 oraz ich pochodne. Kiedy? Nie mam żadnych danych ale trochę to potrwa.

Nie mam żadnych informacji o aktualizacjach od Sony ale ten producent również trochę kuleje. Na pewno dostaną ją Zetki.

Gdy będę miał informacje o jakiś pewnych aktualizacjach zaktualizuję ten wpis.

P.S. W sumie nie ma co płakać. To nie Windows – my mamy XDA!

Aktualizacja z 22:53

Xperie Z2, Z2 Tablet, Z3, Z3 Compact, Z3 Tablet Compact i Z3v dostaną aktualizację w styczniu lub lutym. Xperie Z, tablet Z, Z Ultra, ZR, ZL, Z1, Z1 Compact i Z1s również dostaną aktualizację, ale te telefony nie są już priorytetem i data jej wydania nie jest znana.

Aktualizacja z 17 października 0:36

Tablet shield od NVIDII również dostanie aktualizację... kiedyś, bo daty nie znamy.

Aktualizacja z 23 października 20:47

HTC Eye i Butterfly 2, Butterfly S, Desire 816, One Max też dostaną aktualizację.

Aktualizacja dla Note 4 jest już pewna.

Google udostępni Androida 5 3 listopada i od tej pory zaczną się pierwsze aktualizacje. Równocześnie do sprzedaży trafi Nexus 6 i Nexus 9.

Adrian Celej 16/10/2014 19:19:41 1,761 0 komentarzy